1555BF22GY
Description
RAL7035 GREY WATERTIGHT PLASTIC
Catalog
Boxes
DataSheet
1555BF22GY PDF
Type Description
Series:1555F
Package:Bag
Part Status:Active
Container Type:Enclosure
Size / Dimension:2.560" L x 2.560" W (65.02mm x 65.02mm)
Height:1.670" (42.42mm)
Area (L x W):6.54in² (42.2cm²)