BC-AGP-091208
Description
BOX ABS GRAY 4.72"L X 3.54"W
DataSheet
BC-AGP-091208 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 90.00mm)
Height:3.346" (85.00mm)
Area (L x W):16.7in² (108cm²)
Color:Light Gray
Thickness:0.126" (3.20mm)