BC-AGS-082508
Description
BOX ABS CLEAR 9.84"L X 3.15"W
DataSheet
BC-AGS-082508 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:9.843" L x 3.150" W (250.00mm x 80.00mm)
Height:3.346" (85.00mm)
Area (L x W):31.0in² (200cm²)
Features:Sealing Gasket, Wall Mount
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A