BC-CTS-081308
Description
BOX PC CLEAR 5.12"L X 3.15"W
DataSheet
BC-CTS-081308 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:5.118" L x 3.150" W (130.00mm x 80.00mm)
Height:3.346" (85.00mm)
Area (L x W):16.1in² (104cm²)
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A