1550WQBK
Description
BOX ALUM BLACK 2.36"L X 2.17"W
DataSheet
1550WQBK PDF
Type Description
Series:1550W
Container Type:Box
Size / Dimension:2.362" L x 2.165" W (60.00mm x 55.00mm)
Height:1.185" (30.10mm)
Area (L x W):5.11in² (33.0cm²)
Color:Black
Thickness:0.059" (1.50mm)