BC-AL-122208
Description
BOX ALUM GRAY 8.66"L X 4.72"W
DataSheet
BC-AL-122208 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:8.661" L x 4.724" W (220.00mm x 120.00mm)
Height:3.189" (81.00mm)
Area (L x W):40.9in² (264cm²)