EXN-23352-BL
Description
BOX ALUM BLK/BLU 5.08"L X 2.71"W
DataSheet
EXN-23352-BL PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:5.079" L x 2.705" W (129.00mm x 68.70mm)
Height:1.386" (35.20mm)
Area (L x W):13.6in² (88cm²)
Design:End Panel(s)
Material:Metal, Aluminum
Color:Black, Blue
Thickness:0.091" (2.30mm)