BC-CTS-081808
Description
BOX PC CLEAR 7.09"L X 3.15"W
DataSheet
BC-CTS-081808 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:7.087" L x 3.150" W (180.00mm x 80.00mm)
Height:3.346" (85.00mm)
Area (L x W):22.3in² (144cm²)
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A