R100-320-000
Description
BOX ALUM BEIGE 12.6"L X 12.6"W
DataSheet
R100-320-000 PDF
Type Description
Series:R100
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:12.598" L x 12.598" W (320.00mm x 320.00mm)
Height:4.724" (120.00mm)
Area (L x W):160in² (1032cm²)