HLP4U31BK
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
4U LOW PROFILE WALL MOUNT CABINE
Catalog
Boxes
DataSheet
HLP4U31BK PDF
Type Description
Series:HLP
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Cabinet
Size / Dimension:-
Height:31.000" (787.40mm)
Area (L x W):330in² (2129cm²)