1550WJBK
Description
BOX ALUM BLACK 10.83"L X 6.89"W
DataSheet
1550WJBK PDF
Type Description
Series:1550W
Container Type:Box
Size / Dimension:10.827" L x 6.890" W (275.00mm x 175.00mm)
Height:2.622" (66.60mm)
Area (L x W):74.5in² (481cm²)
Color:Black
Thickness:0.098" (2.49mm)