BC-AGP-091207
Manufacturer
IndustrialeMart
VIGOR # :
Description
BOX ABS GRAY 4.72"L X 3.54"W
Catalog
Boxes
DataSheet
BC-AGP-091207 PDF
Type Description
Series:P
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 90.00mm)
Height:2.756" (70.00mm)
Area (L x W):16.7in² (108cm²)
Design:Hinged Door, Stainless Steel Latch
Material:Plastic, ABS
Color:Light Gray
Thickness:0.126" (3.20mm)