1591CFBK
Description
BOX ABS BLACK 4.72"L X 2.56"W
DataSheet
1591CFBK PDF
Type Description
Series:1591F
Package:-
Part Status:Obsolete
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 2.559" W (120.00mm x 65.00mm)
Height:1.571" (39.90mm)
Area (L x W):12.1in² (78cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, ABS
Color:Black
Thickness:0.079" (2.01mm)