SJ200CB-LB
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
BOX NATURAL MX NEMA 1 CONDUIT
Catalog
Boxes
DataSheet
SJ200CB-LB PDF
Type Description
Series:SJ200CB
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Container Type:Box
Size / Dimension:-
Height:-
Area (L x W):-
Design:Open End(s)
Material:-
Color:Natural
Thickness:-
Features:-
Ratings:NEMA 1
Material Flammability Rating:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BOX STAINLESS STEEL 30"L X 20"W
FC7BSCCMC10.0-T2
FC7BSCCMC10.0-T2
CRYSTAL 10MHZ 20PF SMT
1435MS16O
1435MS16O
BOX S STEEL NAT 11.75"L X 8.5"W
AT45DQ321-MWHF2B-T
AT45DQ321-MWHF2B-T
IC FLASH 32MBIT SPI 104MHZ 8VDFN