35HR14435X
Description
CABLE STEREO PLUG-PLUG 12FT
DataSheet
35HR14435X PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:Phone Plug, 3.5mm (1/8")
2nd Connector:Phone Plug, 3.5mm (1/8")
Channels:Stereo (3 Conductor, TRS)
Length:12.0' (3.66m)
Color:Black
Shielding:Shielded
Usage:Headphones, Patch Cable
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
JACK PNL MNT W/LEAD 3.5MM 4C
AK244
AK244
CABLE 3.5MM STER-2RCA FEMALE 2M
CBL 3.5MM 4CON M-M 6' SHIELDED
35HR14435X
35HR14435X
CABLE STEREO PLUG-PLUG 12FT
1418M12
1418M12
BOX STEEL GRAY 36"L X 30"W
BOX ALUM UNPAINTED 4.92"LX3.15"W
MDM-9SH025L-F222
MDM-9SH025L-F222
CABLE ASSY D TO WIRE 9P 254MM