35HR07284X
Description
3.55MM STEREO TO S&T
DataSheet
35HR07284X PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:Phone Plug, 3.5mm (1/8")
2nd Connector:Cable (Round)
Channels:Stereo (3 Conductor, TRS)
Length:6.0' (1.83m)
Color:Black
Shielding:Shielded
Usage:Headphones
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CA-2207
CA-2207
CABLE ASSY STR 3.5MM STEREO 6'