MQDEC-1703SS-DB25
Manufacturer
Banner Engineering
VIGOR # :
Description
CBL M12-17 FEM TO DB25 MALE
Catalog
Between Series Adapter Cables
DataSheet
MQDEC-1703SS-DB25 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Connector Type:D-Sub 25 pos Male to Circular 17 pos Female
Length:3.00' (914.4mm)