DB25M10TRS
Manufacturer
Switchcraft / Conxall
VIGOR # :
Description
DB25 MALE TO 8-297 S
Catalog
Between Series Adapter Cables
DataSheet
DB25M10TRS PDF
Type Description
Series:StudioPatch® DB25
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:D-Sub 25 pos Male to Phone Plug 6.35mm (1/4", 0.25") Stereo - Headphone (8)