DX40LM-14P-300CV(50)
Manufacturer
Hirose
VIGOR # :
Description
D-SUB TO AUDIO CONNECTOR 14POS
Catalog
Between Series Adapter Cables
DataSheet
DX40LM-14P-300CV(50) PDF
Type Description
Series:DXLM
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Centronics 14 pos Male to Phono (RCA) Plug (3)
Length:9.84' (3.00m)
Cable Type:Round
Color:Gray
Shielding:Unshielded
Usage:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
U321-18N-20P-PM
U321-18N-20P-PM
USB 3.0 2-PORT PANEL ADAPTER 20
PLUG DUAL BANTAM/SINGLE WE310
AK545-2
AK545-2
CABLE SCSI 1-SCSI 2 UL2990 2M
156120YS82500
156120YS82500
LED YELLOW CLEAR 2SMD
CBL ASSY SMA PLUG RG316 DS 36"
DX40LM-14P-300CV(50)
DX40LM-14P-300CV(50)
D-SUB TO AUDIO CONNECTOR 14POS