Q-2Q02M000R024I
Description
SMA-RJB/N-SP G316D 24I
DataSheet
Q-2Q02M000R024I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz