Q-2P0480005003M
Description
SMA-RJB/TNC-RJB G316 3M
DataSheet
Q-2P0480005003M PDF
Part Status:Active
Style:SMA to TNC
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:TNC Jack, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz