135101-R2-12.00
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .141 12"
DataSheet
135101-R2-12.00 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:Hand Formable .141
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz