Q-2S019000H048I
Description
SMA-RJB/MCX-RP G142 48I
DataSheet
Q-2S019000H048I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz