CB0.81-2IPX-7IN-6O
Description
CBL ASSY IPX MHF1 PLG-PLG 7"
DataSheet
CB0.81-2IPX-7IN-6O PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:7.000" (177.80mm)
Cable Type:0.81mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:White
Features:Opposite Orientation, Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C