Q-2I0040005004F
Description
N-SP/BNC-SJB G316 4F
DataSheet
Q-2I0040005004F PDF
Style:BNC to N-Type
1st Connector:BNC Jack
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz