4846-UU-24
Manufacturer
Pomona Electronics
VIGOR # :
Description
CBL ASSY SMA PLUG RG178B 24"
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
4846-UU-24 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:RG-178B
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz
Color:Copper
Features:Shielded
Operating Temperature:-65°C ~ 165°C