Q-6704Z000M036I
Description
SMA-SP/TNC-RP LMR24 36I
DataSheet
Q-6704Z000M036I PDF
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:TNC Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz