415-0202-MM200
Manufacturer
Vitelec / Cinch Connectivity Solutions
VIGOR # :
Description
STRAIGHT SMA PLUG TO STRAIGHT MM
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
415-0202-MM200 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:SMA to MMCX
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:MMCX Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:7.874" (200.00mm)
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms