Q-3C03O000R012I
Description
SMA-SP/SMB-SJB G316D 12I
DataSheet
Q-3C03O000R012I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMB
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMB Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz