CCSMA-MM-SS402-36
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
DataSheet
CCSMA-MM-SS402-36 PDF
Type Description
Series:SS402
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:4.14mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz
Color:Blue
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 85°C