2151-DKF-0048
Manufacturer
Vitelec / Cinch Connectivity Solutions
VIGOR # :
Description
CBL ASSY SMA-N-TYPE PLUG 4'
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
2151-DKF-0048 PDF
Type Description
Series:DKT
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:HP 190S
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:26 GHz
Color:-
Features:Shielded
Operating Temperature:-65°C ~ 200°C