Q-3400D0005002M
Description
SMA-RP/BNC-RP G316 2M
DataSheet
Q-3400D0005002M PDF
Part Status:Active
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Plug, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz