BU-P2249-C-300
Description
CBL ASSY BNC PLUG RG58C 25'
DataSheet
BU-P2249-C-300 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:300.0" (7.6m) 25.0'
Cable Type:RG-58C
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C