Q-32067000M108I
Description
SMA-SJB/SMA-SP LMR24 108I
DataSheet
Q-32067000M108I PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz