Q-2W00J0003108I
Description
SMA-SJB/BNC-SP G174 108I
DataSheet
Q-2W00J0003108I PDF
Part Status:Active
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Plug
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz