415-0202-MM75
Description
STRAIGHT SMA PLUG TO STRAIGHT MM
DataSheet
415-0202-MM75 PDF
Style:SMA to MMCX
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:MMCX Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:2.953" (75.00mm)
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms