FC75-02-CA003
Manufacturer
Cicoil
VIGOR # :
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
FC75-02-CA003 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug (2)
2nd Connector:SMA Plug (2)
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:-
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:75 Ohms
Frequency - Max:-
Color:Clear
Features:Shielded
Operating Temperature:-65°C ~ 165°C