Q-3G026000M084I
Description
SMA-SP/N-SJB LMR24 84I
DataSheet
Q-3G026000M084I PDF
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz