Q-2W03S0005009I
Description
SMA-SJB/SMB-RP G316 9I
DataSheet
Q-2W03S0005009I PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:SMB Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:9.000" (228.60mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz