Q-30065000D1.5M
Description
SMA-SJB/10/23-SP LMR19 1.5M
DataSheet
Q-30065000D1.5M PDF
Part Status:Active
Style:1.0/2.3 to SMA
1st Connector:1.0/2.3 Plug
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:59.1" (1.5m) 4.9'
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz