415-0081-MM750
Description
CBL ASSY SMA PLUG .086 29.53"
DataSheet
415-0081-MM750 PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:29.53" (750.00mm)
Cable Type:Hand Formable .086
Cable Impedance:-
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz