R-CX-1302-36
Description
RG223 BNCR/A(M) - BNCR/A(M) 3'
DataSheet
R-CX-1302-36 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz
Color:Black
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C