Q-3704V000D012I
Description
SMA-RP/TNC-RP LMR19 12I
DataSheet
Q-3704V000D012I PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:TNC Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz