CB1.17LL-2IPX-5.5IN
Description
CBL ASSY IPX MHF1 PLG-PLG 5.5"
DataSheet
CB1.17LL-2IPX-5.5IN PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:5.500" (139.70mm)
Cable Type:1.17mm OD LL Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Gray
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C