415-0003-MM750
Manufacturer
Vitelec / Cinch Connectivity Solutions
VIGOR # :
Description
CBL ASSY SMB PLUG RG316 29.53"
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
415-0003-MM750 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:SMB to SMB
1st Connector:SMB Plug
2nd Connector:SMB Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:29.53" (750.00mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz