Q-3G027000M018I
Description
SMA-SP/N-SJ LMR24 18I
DataSheet
Q-3G027000M018I PDF
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:-
Features:Shielded
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
Q-3502M000R072I
Q-3502M000R072I
SMA-RP/N-SP G316D 72I
2.4MM MALE TO SMPM FEMALE CABLE
Q-2W05A0003003I
Q-2W05A0003003I
SMA-SJB/FKRAZ-SP G174 3I
Q-3G027000M018I
Q-3G027000M018I
SMA-SP/N-SJ LMR24 18I
5070/20C SL005
5070/20C SL005
CABLE 20COND 18AWG SLATE 100'
AX-12A GEAR KIT SET
MAF95285
MAF95285
ANT WCP 2400-2500MHZ 4" U.FL