095FPZFPZSHM500
Description
RF CABLE ASSEMBLY FAKRA STRAIGHT
DataSheet
095FPZFPZSHM500 PDF
Part Status:Active
Style:Fakra to Fakra
1st Connector:Fakra II (Gen 2.0) Plug
2nd Connector:Fakra II (Gen 2.0) Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:196.9" (5.0m) 16.4'
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C