Q-2P05C0005009I
Description
SMA-RJB/FKRAZ-RJ G316 9I
DataSheet
Q-2P05C0005009I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to Fakra III
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:Fakra III (Gen 3.0) Jack, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:9.000" (228.60mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz