135101-R2-14.00
Manufacturer
Connex (Amphenol RF)
VIGOR # :
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .141 14"
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
135101-R2-14.00 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:14.00" (355.60mm)
Cable Type:Hand Formable .141
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz