Q-2P03M0005108I
Description
SMA-RJB/SMB-SJB G316 108I
DataSheet
Q-2P03M0005108I PDF
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:SMB Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz